منچ آنلاین

بازی منچ Ludo Star

معرفی بازی منچ Ludo Star

بازی منچ لودو استار از ساده‌ترین و پر طرفدارترین بازی های منچ لودو است. این بازی در مدت زمان کوتاهی به محبوبیت زیادی رسید و تعداد نصب آن به بیش از 10 میلیون بار رسید و با امتیاز 4.3 ، از نظر مخاطبان بازی منچ لودو یکی از بهترین بازی‌ها به شمار می‌رود. این بازی هم برای اندروید و هم برای ios قابل دسترس است.

پس از نصب، در صفحه اول از شما می‌خواهد که یا به فیسبوک خود وصل شوید، یا به صورت مهمان وارد شوید و یا به صورت آفلاین بازی کنید و اگر قوانین و مقررات بازی را تایید نکنید، اجازه بازی به شما داده نمی‌شود.

بعد از وارد شدن به بازی صفحه زیر روبرو می‌شوید.

از نظر گرافیکی و چیدمان صفحه با سایر بازی‌های مشابه متفاوت است. مهره‌های آن شبیه به مهره منچ نیست/ سرعت بازی نیز بالا می‌باشد و شما می‌توانید که به راحتی منچ لودو استار را بازی کنید. صداگذاری و پخش موزیک نیز به جذابیت بازی افزوده است.

در قسمت بالا سمت چپ می‌توانید اطلاعات کاربری خود را وارد نمایید. اطلاعاتی که شامل اسم، عکس و حتی کشور و ملیت شما می‌شود. عکس خود را می‌توانید از آواتارهای کارتونی که داخل بازی وجود دارد انتخاب کنید.

قسمت بعدی قسمت League است که بعد از رسیدن به سطح چهارم بازی این مرحله برای شما باز می‌شود. این قسمت شامل برنز، نقرع، طلا، الماس، کریستال و تیتان است که به ترتیب از پایین‌ترین تا بالاترین رتبه بندی در بازی به شمار می‌روند. زمانی که شما به مرحله آخر برسید می‌توانید خود را از رتبه داران این بازی بخوانید و دوستان خود را به رقابت دعوت کنید و به چالش بکشید.

نحوه بازی Ludo Star

قسمت اول، قسمت 1 on 1 است. در این قسمت شما با یک بازیکن دیگر به رقابت می‌پردازید. پس از انتخاب قسمت 1 on 1 با سه گزینه مواجه می‌شوید: Classic، Arrow و Quick. انتخاب این بازی ها بسته به سلیقه شما متفاوت است اما تفاوتی که دارند در پرداخت سکه ابتدایی آن‌ها است. که به ترتیب Classic کمترین سکه و Quick بیشترین سکه را برای شروع نیاز دارد. پس از پرداخت سکه بازی شروع می‌شود. تفاوت دیگری که این بازی هنگام شروع دارد این است که شما نمی‌توانید رنگ مهره خود را انتخاب کنید و این کار توسط سیستم انجام می‌شود. بازی مثل سایر بازی‌های منچ است و با آوردن عدد شش بازی شروع می‌شود. چهار خانه با ستاره مشخص شده‌اند و چهار خانه نیز به خانه شروع مهره‌ها اختصاص داده شده که در این نقطه‌ها نمی‌توانید بازیکن حریف را بزنید. با زدن بازیکن حریف و یا رسیدن به خانه نهایی، دوباره نوبت شما می‌شود و می‌توانید تاس بریزید و حرکت جدیدی انجام بدهید.

تاس ریختن در این بازی به این شکل هست که تاس‌های شما ذخیره می‌شود و هر مهره‌ای که بخواهید را می‌توانید با تاسی که می‌خواهید حرکت بدهید؛ یعنی به طر مثال اگر شما دو شش و یک سه آورده‌اید و هر چهار مهره شما درون بازی هستند، می‌توانید یک تا سه مهره خود را بنا به انتخاب خودتان تغییر دهید. نکته دیگر در تاس ریختن این است که اگر تاس آورده شده، عدد مورد نیاز شما نبود، شما فقط چند ثانیه فرصت دارید تا با پرداخت الماس تاس را برگردانید و دوباره تاس بریزید. توجه داشته باشید که هر بار تعداد این الماس‌ها افزایش پیدا می‌کند.

در کنار مهره‌ها و تاس، قسمتی به نام چت و ایموجی نیز قرار دارد که به هیجان انگیزتر شدن بازی کمک می‌کند.

قسمت بعد، قسمت Team Up است. این قسمت نیز سه گزینه Classic، Arrow و Quick را در بر می‌گیرد و روند بازی آن مثل بازی 1 Vs 1 است؛ با این تفاوت که می‌توانید به صورت آنلاین با دوستان خود بازی کنید. اگر از قبل اتاقی ساخته شده باشد و شما کد آن را داشته باشید، می‌توانید به آن اتاق بپیوندید.

قسمت بعدی 4 Player است که مانند سایز بازی‌های منچ لودو می‌توانید با دوستان خود و در یک گوشی بازی کنید. این قسمت نیز سه گزینه Classic، Arrow و Quick را دارد.

قسمت Private Table قسمت بعدی است که با ساختن این اتاق، فقط افرادی که از سمت شما دعوت به اتاق را دریافت کرده باشند و کد بازی را داشته باشند می‌توانند بازی کنند. شما در هنگام ساختن بازی می‌توانید نوع بازی Classic، Arrow و Quick و میزان سکه ورودی برای شروع بازی را نیز تعیین کنید.

قسمت آخر قسمت بازی آفلاین بازی است که مانند قسمت 4 Players است با این تفاوت که نیازی به اینترنت ندارد.

منچ لودو استار سایر بازی‌ها مثل مار و پله و یا بازی‌های دیگر را ندارد.

در قسمت Ghest ، پس از بازی و بردن در آن بازی صندوقی فعال می‌شود که می‌توانید آن‌ها را باز کنید و جایزه‌ی خود را دریافت کنید. باز کردن این صندوق‌ها به دو شکل امکان پذیر است. یک؛ زمانی که برای باز شدن آن مشخص شده را سپری کنید و بعد صندوق را باز کنید، دو؛ با پرداخت الماس صندوق را در لحظه باز کنید.

با بازی کردن مداوم سطح شما نیز افزایش پیدا می‌کند و مراحل جدید بازی برای شما فعال می‌شود.