منچ آنلاین

بازی منچ  Ludo King

معرفی بازی منچ  Ludo King

منچ لودو کینگ بازی منچ است که همزمان اندروید، ios و نسخه ویندوز را پشتیبانی می‌کند. بازی رده سنی خاصی ندارد و همه سنی می‌توانند آن را بازی کنند و از آن لذت ببرند. بازی ای منچ به صورت دو، سه و یا چهار نفره بازی می‌شود؛ اما تفاوت منچ لودو کینگ با بقیه بازی‌ها این است که می‌توان تا 6 بازیکن هم داشت.

از نظر گرافیک و رنگ بندی فضای بازی جذابیت زیادی ندارد، مهره‌های آن شبیه به مهره‌ی منچ نیست و فضای خالی بسیاری در صفحه وجود دارد. سرعت بازی خودکار و کامپیوتری آن به قدری بالا است که در مواردی ممکن است شما را گیج کند.

نحوه بازی با منچ  Ludo King

پس از نصب برنامه و وارد شدن به آنريال شما باید در ابتدا زبان برنامه را انتخاب کنید. این برنامه زبان‌های زیادی را پشتیبانی می‌کند اما زبان فارسی جزو آن نیست. پیشنهاد ما به شما این است که زبان انگلیسی را انتخاب کنید. بعد از این مرحله، شما باید نام کاربری و آواتاری برای بازی کردن انتخاب کنید؛ سپس شما وارد برنامه می‌شوید. بازی منچ لودو کینگ نیز مثل سایر منچ‌ها با انتخاب رنگ و دادن 4 مهره به بازیکنان آغاز می‌شود و بعد از تاس ریختن و آوردن عدد 6 نوبت شما شروع می‌شود.

صفحه اول بازی به شکل زیر است:

در قسمت Play Online شما می‌توانید به صورت آنلاین با بازیکنان در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید و بازی کنید. پس از انتخاب این قسمت، شما می‌توانید از بین 4 گزینه Quick یا بازی سریع، Classic یا منچ معمولی، Popular و یا Mask Mode را انتخاب و شروع به بازی کنید. علاوه بر تفاوت میان این 4 مدل از بازی، تفاوت دیگری نیز وجود دارد که آن پرداخت سکه ورودی هنگام شروع بازی آنلاین است. اگر سکه شما از آن کمتر باشد، نمی‌توانید بازی را شروع کنید. در بازی تعدادی جمله آماده نیز وجود دارد که می‌توانید برای دادن هیجان بیشتر و یا کل کل کردن از آن استفاده کنید. جملاتی مثل Play Faster, Okay, Hi, Lol, I’m a lodo king و ...

قسمت بعدی Play With Friends است. پس از انتخاب این گزینه شما می‌توانید به ترتیب، نوع بازی (دو تا چهار نفره، پنج نفره و یا شش نفره) را انتخاب کنید. پس از انتخاب رنگ مهره، می‌توانید قابلیت ویدیو چت را هم فعال کنید که بازی را مهیج‌تر کنید. در انتها و پرداخت سکه مورد نظر بازی شروع می‌شود. دو قسمت Create و Join نیز وجود دارد. در قسمت Create شما می‌توانید یک اتاق بسازید و دوستان هود را دعوت کنید و در قسمت Join می‌توانید به اتاقی که از قبل ساخته شده بپیوندید.

در قسمت vs computer نیز با انتخاب دو گزینه Classic و یا Rush Mode بازی شروع می‌شود. تفاوت این دو قسمت در این است که در حالت Rush Mode تاس‌ها بسیار با سرعت‌تر و همزمان پرتاب می‌شوند و نیازی برای صبر کردن نیست و سرعت بازی بسیار بالا می‌باشد.

بازی منچ لودو کینگ هم نیز مانند سایر بازی‌‌ها چند نقطه از صفحه بازی را با ستاره مشخص کرده است که  اگر در آن نقطه قرار بگیرید بازیکن دیگر نمی‌تواند شما را بزند و جای شما امن است.

 قسمت بعدی، قسمت Pass N Play است. در این قسمت شما می‌توانید تعداد بازیکن (از دو تا چهار بازیکن)، نوع مهره و رنگ مهره‌ها را انتخاب کنید. تفاوت این قسمت با سایر بازی‌ها در این است که می‌توانید به صورت تکی و گروهی انتخاب کنید و گاهی تیم شوید بازی کنید. اگر منچ رو میزی همراه خود ندارید و می‌خواهید با دوستان خود وقت بگذرانید، این قسمت بهترین پیشنهاد برای شماست.

قسمت بعدی، قسمت رنک بندی جهانی است که با اتصال به اینترنت می‌توانید امتیاز خود و امتیاز دیگر بازیکنان را مشاهده کنید. گزینه میانی انتخاب تنظیمات و تعویض آن است. تغییر دادن زبان بازی، قطع و وصل کردن صدای بازی، اضافه کردن ایمیل، مشاهده قوانین بازی، دریافت نوتیفیکیشن‌ها و ... از گزینه‌های موجود در تنظیمات است. گزینه‌ی سمت راست نیز برای تغییر دادن مدل بازی از منچ لودو کینگ به مار و پله لودو کینگ است. تمام موارد و گزینه‌های ذکر شده برای بازی مار و پله نیز صدق می‌کند. مار و پله با تاس شماره یک شروع می‌شود و به صورت دو نفره قابل بازی است.

در پایین صفحه سکه رایگان و گردونه شانس وجود دارد که برای استفاده از آن باید حتما به اینترنت وصل باشید. با چرخاندن گردونه شانس می‌توانید شانس خود را امتحان کنید و سکه دریافت کنید؛ این سکه‌ها با با تماشا کردن ویدیوهای تبلیغاتی دو برابر می‌شود. در هر 4 ساعت یک بار شانس چرخاندن این گردونه را دارید و برای شانس بیشتر باید ویدیو تلیغاتی تماشا کنید.

قسمت دریافت سکه نیز با اتصال به اینترنت و تماشای ویدیو تبلیغاتی امکان پذیر است.

قسمت Lucky همان طور که از اسمش پیداست، به شانس شما بستگی دارد. با انتخاب سکه و تاس موردنظر این قسمت شروع می‌شود. اگر تاسی که می‌ریزید با گزینه انتخابی شما هماهنگ باشد، برنده سکه می‌شوید، در غیر این صورت سکه را می‌بازید. توجه کنید که این قسمت شما را گول نزند و باعث از دست دادن تعداد زیادی سکه از شما بشود.

با دعوت دوستان خود به بازی می‌توانید 15000 سکه دریافت کنید.

تم‌های متفاوتی در بازی نیز وجود دارد که می‌توانید ا آن‌ها استفاده کنید؛ اما توجه داشته باشید که این تم‌ها قفل هستند و برای باز شدن آن‌ها باید ویدیو تبلیغاتی تماشا کنید که برای هر تم تعداد آن متفاوت است. برای یک تم نیاز به تماشای 49 ویدیو و برای تم دیگر نیاز به تماشای 99 ویدیو دارید.