منچ آنلاین

بازی منچ Ludo Club

معرفی بازی اندروید  Ludo Club

در توضیح بازی منچ لودو کلاب نوشته شده بهترین بازی منچ لودو برای بازی با دوستان! وارد دنیای پر از رنگ بشید و ستاره‌ی دنیای منچ لودو بشوید.

بعد از نصب و وارد شدن به بازی، پیغامی برای شما می‌آید که به فیسبوک خود وصل می‌شوید و یا به صورت مهمان بازی می‌کنید.  بعد از انتخاب یکی از این دو گزینه می‌توانید بازی را شروع کنید. این گزینه در هر بار وارد شدن به بازی نمایش داده می‌شود.

از نظر گرافیک و رنگ بندی فضای بازی با دیگر بازی‌های منچ لودو متفاوت است. گزینه‌های بازی همگی روی یک صفحه و در کنار یکدیگر قرار ندارند و شما با ورق زدن گزینه‌ها می‌توانید بازی دیگر را امتحان کنید. صفحه بازی یک دست آبی است و گزینه‌های بازی به رنگ دیگر است که توجه شما را به خوبی جلب می‌کند. بازی از سرعت بالایی برخوردار است و شما می‌توانید از بازی کردن لذت ببرید.

نحوه بازی Ludo Club

در ابتدای بازی شما با صفحه زیر روبرو می‌شوید که در ادامه به بررسی هر قسمت می‌پردازیم.

قسمت سبز رنگ به قسمت آنلاین بازی اختصاص داده شده است. برای بازی کردن در این بخش حتما باید به اینترنت متصل باشید. پس از اتصال به اینترنت و پیدا کردن بازیکنی به شکل رندوم و تصادفی بازی شروع می‌شود.

قسمت بعدی، قسمت 2 vs 2 است. در این قسمت شما می‌توانید دوستان خود را که دعوت به بازی کرده‌اید و یا از قبل این بازی را انجام می‌دادند پیدا کرده و با آن‌ها به رقابت بپردازید. می‌توانید این بازی را نیز با افراد ناشناس در سراسر دنیا انجام بدید. پس از انتخاب گزینه Online Player شما می‌توانید دو نوع بازی Classic و یا Rush را انجام بدهید. توجه داشته باشید که قسمت Rush وقتی که سطح شما در بازی بالا برود باز می‌شود. پس از انتخاب یکی از این دو گزینه، باید رنگ مهره بازی خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب رنگ مهره، ورودی بازی را با سکه‌هایی که جمع کردید پرداخت می‌کنید و بازی شروع می‌شود. توجه داشته باشید که هرچقدر ورودی بازی بیشتر باشد، جایزه دریافتی نیز بیشتر می‌شود و این جایزه به نفر اول می‌رسد. اگر در ابتدای بازی اینترنت یکی از بازیکنان قطع شود و یا از بازی خارج شود، بازی به اتمام می‌رسد و سکه‌های شما برگردانده می‌شود؛ اما اگر در حین بازی این اتفاق افتاد، بازی قطع نمی‌شود و  بقیه بازیکنان به بازی ادامه می‌دهند. نکته دیگر این قسمت این است که وقتی شما به اینترنت متصل هستید، ویدیوهای تبلیغاتی برای شما به نمایش درمی‌آیند و این کار ممکن است در طولانی مدت آزار دهنده باشد. گزینه‌های دیگری نیز در این قسمت وجود دارد؛ مثل این که می‌توانید با ایموجی و یا متن‌های کوتاه با بازیکنان ارتباط برقرار کنید، در صورت زدن مهره بازیکنان دیگر و یا رسیدن به خانه نهایی، دوباره نوبت شما می‌شود و می‌توانید تاس بریزید، در صورت قرار گرفتن در خانه‌های ستاره دار و خانه‌های شروع بازیکنان نمی‌توانند یک دیگر را بزنند و علاوه بر این در صورت قرار گرفتن در خانه شروع مهره‌های دیگر، می‌توانید به جای آن‌ها برایشان تاس بریزید.

قسمت بعد، قسمت Local می‌باشد. در این قسمت شما می‌توانید با دوستان خود و در یک گوشی بازی کنید. شاید دیدن حریف از نزدیک بتواند هیجان بیشتری داشته باشد. شما می‌توانید تعداد بازیکن (از دو تا چهار بازیکن)، رنگ مهره‌ها و اسم بازیکنان را انتخاب کنید و یک دیگر را به چالش بکشید. اگر طرفدار بازی منچ لودو هستید و منچ رومیزی همراه خود ندارید، این گزینه مناسب‌ترین پیشنهاد برای شماست.

آخرین قسمت به Vs Computer اختصاص دارد. در این قسمت شما دو یا چهار نفره بودن بازی را مشخص می‌کنید و بلافاصله پس از انتخاب رنگ مهره بازی شروع می‌شود.

از لحاظ نزدیکی و تجربه بازی به واقعیت، این بازی خیلی موفق عمل نکرده است؛ زیرا به طور معمول شما پس از دو بار شش آوردن، تاس دو می‌آورید؛ می‌توانید با پرداخت سکه در آوردن تاس تقلب کنید و عدد موردنظر را بازی کنید و یا ترتیب تاس آوردن را حفظ کنید و عین آن بازی کنید. انتخاب تاس‌ها به شکل زیر است: Even (برای آوردن عددهای زوج)، ODD (برای آوردن عددهای فرد)، High (برای آوردن عددهای بالاتر از سه) و Low(برای آوردن عددهای پایین‌تر از سه).

صفحات بازی از نظر فضا، فضای خالی زیادی را به خود اختصاص دادند و جذابیت موردنظر را ندارند؛ و منچ لودو کلاب مثل سایر منچ‌ها بازی مار و پله و یا بازی‌های دیگر را پشتیبانی نمی‌کند.

با وارد شدن به بازی سکه روزانه را دریافت ‌می‌کنید و اگر اینترنت شما وصل باشد ویدیوهای تبلیغ نگاه کنید، سکه‌ها دو برابر می‌شوند. هر روز به شما 4000 سکه تعلق می‌گیرد و با بازی کردن مدام نیز می‌توانید سکه‌های خود را بیشتر کنید. اگر به فیسبوک خود وصل شوید 5000 سکه دریافت می‌کنید. هر 24 ساعت فرصت دارید که صندوق شانس را باز کنید و سکه دریافت کنید.

با هر بار بازی کردن، در قسمت Ghest Slot پایین صفحه اصلی، صندوقی برای شما فعال می‌شود که می‌توانید آن‌ها را باز کنید و جایزه‌ی خود را دریافت کنید. باز کردن این صندوق‌ها به دو شکل امکان پذیر است. یک؛ زمانی که برای باز شدن آن مشخص شده را سپری کنید و بعد صندوق را باز کنید، دو؛ با پرداخت پول (نه سکه) صندوق را در لحظه باز کنید.

با بازی کردن مداوم سطح شما نیز افزایش پیدا می‌کند و مراحل جدید بازی برای شما فعال می‌شود.